Konkurs recytatorski "Wiosna w poezji dziecięcej"

         Dnia 28.03.2019r. w naszym przedszkolu odbył się międzygminny konkurs recytatorski o tematyce wiosennej. W konkursie wzięło udział 8 uczestników z Przedszkola Samorządowego w Konstantynowie oraz z Przedszkola Samorządowego w Leśnej Podlaskiej. Wszyscy wykazali się odwagą i umiejętnościami recytatorskimi. Dodatkowo piękne wiosenne stroje uświetniły występy przedszkolaków. W skład jury weszły: Pani Monika Jankiewicz- Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Konstantynowie , Pani Beata Łyczewska- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie oraz Pani Andżelika Ołtuszyk- organizator konkursu.

Wyniki konkursu:

Kategoria dzieci 3-4-letnich:

I miejsce- Julia Wedziuk z naszego przedszkola

II miejsce- Aleksandra Stępnik z naszego przedszkola

III miejsce- Karol Czyrak z przedszkola w Leśnej Podlaskiej

Kategoria dzieci 5-6-letnich:

I miejsce- Amelia Wojciechowska z przedszkola  w Leśnej Podlaskiej

II miejsce- Patrycja Kiełkowicz z naszego przedszkola

III miejsce- Lena Żuk z naszego przedszkola

Wyróżnienia:

Kamila Kondraciuk z naszego przedszkola

Iga Pietruczuk z przedszkola  w Leśnej Podlaskiej

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy :-)