Pierwszy Dzień Wiosny w grupach starszych

      Tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny obchodziliśmy trochę inaczej niż zawsze.

21 września przyjechał do szkoły Cyrk LUNA, który zaprezentował dla dzieci pokaz żonglerki, akrobacje, elementy magii, tresurę zwierząt i wspaniałą zabawę z klaunami. Dużo emocji wzbudził wąż, którego dzieci mogły dotknąć. Przedszkolaki doskonale się bawiły, oglądając występy cyrkowców i nagradzały artystów gromkimi brawami. Wszystko dostarczyło dzieciom wiele radości i nowych doświadczeń. Kolejną niespodzianką tego dnia było spotkanie z Panią Zytą Chajkaluk- pracownikiem Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych, która przeprowadziła dla przedszkolaków zajęcia edukacyjne pt. "Przychodzi wiosna" i przybliżyła dzieciom tematykę dotyczącą zwiastunów wiosny. Na koniec rozdała kolorowe zakładki do książek.