Konkurs wokalny

       Dnia 04.01.2019r. odbyła się VII edycja konkursu przedszkolnego"Najpiękniejsza kolęda i pastorałka". Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Uroku występom dodały piękne stroje o charakterze zimowym lub Bożonarodzeniowym. Młodsze grupy przedszkolne reprezentowały: Zofia Stępnik, Natalia Olichwiruk, Nikola Tymicka, Amelia Orluk, Aleksandra Stępnik, Lila Stefaniuk, Zuzanna Chomiuk, Zuzanna Kopczyńska. Starsze grupy przedszkolne reprezentowali: Marcel Laszuk, Maria Maziejuk, Klaudia Woźniak, Anna Wałach, Lena Żuk, Ewelina Strojek. Wszystkim dzieciom gratulujemy odwagi i pięknych prezentacji. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami.