Zakończenie roku szk. 2018/2019

19 czerwca 2019r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 i z wielką radością powitaliśmy wakacje. Podczas uroczystości pożegnaliśmy dzieci 6-letnie, które od września zaczną swoją przygodę w szkole. Pani Dyrektor podsumowała miniony rok i podziękowała rodzicom, którzy angażowali się na rzecz przedszkola.

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Spotkanie ze strażakami

17 czerwca na terenie przedszkolnym gościliśmy Panów Strażaków, którzy przyjechali wozami strażackimi i przeprowadzili dla wszystkich przedszkolaków zajęcia edukacyjne, których celem było poznanie specyfiki pracy strażaka, udzielenie wskazówek na temat bezpieczeństwa i prezentacja sprzętu strażackiego. Dziękujemy tatusiom strażakom za interesujące zajęcia.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLONEGO 2018/2019

19.06.2019r. środa

Msza Św. godz.8.00 w Kościele Parafialnym

ok. godz.9.00 - Uroczystość pożegnania dzieci 5 - 6- letnich

w Przedszkolu przy ul. Nowej 2 ,

Dzieci 3-5 letnie uczęszcząjące do Przedszkola przy ul. St. Platera 7

przychodzą do przedszkola zgodnie z godzinami pracy oddziałów.

Przedszkole w tym dniu pracuje zgodznie z planem pracy tj. od godz 7.00 do godz. 16.00

o godzinie 13.00 odbędzie sie uroczystość pożegnania dzieci 3-5 letnich

uczęszczających do Przedszkola przy ul. St. Platera7

Rozstrzygnięcie konkursu "Pierwsze spotkania z przyrodą"

Dnia 12 czerwca w oddziałach szkolnych odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych - Ośrodka Zamiejscowego w Janowie Podlaskim. Podczas spotkania rozstrzygnięty został konkurs plastyczny skierowany do dzieci 5- i 6- letnich. W V edycji konkursu "Pierwsze spotkania z przyrodą" dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną kredkami na temat "Moje ulubione zwierzątko".

Wyniki konkursu:

I miejsce- Kamila Kondraciuk

II miejsce- Maja Zasiuk

III miejsce- Joanna Stańczuk- Zarzycka

Wyróżnienia: Martyna Naumiuk, Kacper Żochowski, Antonina Kwiatkowska, Klaudia Woźniak, Hubert Johan

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Gratulujemy!

Wycieczka do FARMY ILUZJI w Trojanowie

Dnia 10.06.2019r. grupy 5-6-latków wzięły udział w wycieczce do Parku Edukacji i Rozrywki w Trojanowie. Czekało tam na przedszkolaków wiele ciekawych, magicznych, fascynujących doświadczeń i przygód. Zobaczyliśmy Chatę Tajemnic, Zakręcony Domek, Labirynt Luster, Pałac Cieni, Lewitujący Kran, Grobowiec Faraona, Ogródek i Meble Olbrzyma. Wzięliśmy udział w przeprawie tratwami, przejściu wiklinowym labiryntem oraz przez tunel zapomnienia. Dzieci bawiły się w Króliczkowie, jeździły kolejkami, a także grały w giga szachy. To część z atrakcji, w których mimo gorącego słońca, dzieci z radością brały udział. Na koniec kupiły pamiątki i ruszyły w drogę powrotną do Konstantynowa.