XXIV PREZENTACJA ,,ZA KOLĘDĘ DZIĘKUJEMY"

W XXIV prezentacji ,, Za kolędę dziękujemy" Przedszkole reprezentowały dzieci 5 i 4-letnie. W dniu 22.01.2017 roku dzieci pod kierunkiem pani Grażyny Fila i Barbary Suprunowicz na hali sportowej w Gimnazjum zaprezentowały program artystyczny związany z tradycją świąt Bożego Narodzenia. Dzieci 6-letnie brały udzał w konkursie plastycznym ,,Anioły i ozdoby Bożonarodzeniowe".

 

 

BAL KARNAWAŁOWY 2017

W czwartek 12.01.2017r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzień ten rozpoczął się od sesji zdjęciowej. Później przedszkolaki przebrane w najróżniejsze stroje brały udział w zabawach prowadzonych przez wodzireja. Muzyka, tańce i wsólna zabawa przyniosły dzieciom wiele radości. Pani wodzirej zakończyła bal zabawą ,, Bańkę łap" podczas której z maszyny wypuściła bańki mydlane. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz za pomoc w zorganizowaniu słodkiego poczęstunku.

Konkurs kolęd i pastorałek

10 stycznia 2017 roku odbyła się IV edycja konkursu ,,Najpiękniejsza kolęda i pastorałka" Chętne dzieci  reprezentując swoje grupy zaśpiewały wybraną kolędę lub pastorałką. W konkursie wzięło udział kilkanaścioro dzieci z przedszkola. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Laureatami konkursu zostali:

I - Lena Żuk

II - Maja Zasiuk

III - Kacper Wedziuk

wyróżnienie - Filip Pióro

WIGILIA W PRZEDSZKOLU 2016

 

22 grudnia 2016r. odbyła się przedszkolna Wigilia. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci , pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście - ksiądz proboszcz Waldemar Tkaczuk oraz Rada Rodziców. Dzieci 4-5 letnie pod kierunkiem pani Grażyny Fila wystąpiły w ,,Jasełkach''. Przy żłóbku Dzieciątka Jezus była Maryja z Józefem, Aniołowie, Trzej Królowie, pasterze. Wszyscy uczestnicy śpiewali kolędy a na zakończenie spotkania podzielili się opłatkiem. Wigilię zakończyła Pani Dyrektor składając wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Uroczystość przebiegła w radosnej i wyjątkowej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Boże Narodzenie 2016

 Dyrektor, Pracownicy i Wychowankowie Przedszkola 

z okazji zbliżających się Świą

składają serdeczne życzenia.

  

W tych wyjątkowych dniach

Świąt Bożego Narodzenia,

chcemy Wam życzyć wiele zadowolenia.

Zdrowia, szczęścia,  pomyślności

niech w domach Waszych zawsze miłość gości.

Niech w nadchodzącym Nowym 2017 Roku

szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczają,

a wiara - codziennie dodaje sił i energii

w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom.

 

 Boże Narodzenie 2016

Mikołaj

 6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych dni przez dzieci. Właśnie w tyn dniu przedszkolaków odwiedza Mikołaj. Dzieci witały Mikołaja z wielką radością. Każda grupa wcześniej przygotowała wierszyki i piosenki, które zaprezentowała przed tak wyjątkową osobą. Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezent.

 

 

ANDRZEJKI 2016

Andrzejki organizowane w dniu 24 listopada w każdej grupie przedszkolnej sprawiły wiele uśmiechów na dziecięcych twarzach. Przedszkolaki poznały tradycje ludowe związane z tym obrzędem, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy i wróżby przygotowane przez nauczycielki.      Tego dnia nie zabrakło tańców i zabaw przy muzyce. Owocowy i słodki poczęstunek zakończył Andrzejkowe zabawy. Zadowoleni przedszkolacy dzieliły się swoimi przeżyciami z rówieśnikami         i rodzicami.