Zebranie z Rodzicami - podsumowanie I półrocza

 

Dnia 05.02.2014 odbyło się zebranie Rodziców podczas, którego:

1.Podsumowano działania dydaktyczno – wychowawcze prowadzone w pierwszym półroczu roku szkolnego 2013/2014.

2.Omówiono zakres współpracy Przedszkola z Rodzicami.

3.Dyrektor Przedszkola Monika Jankiewicz wraz Wójtem Gminy Romualdem Murawskim podziękowali Rodzicom, którzy w styczniu z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w prace związane z remontem przedszkola. Podczas wypowiedzi podkreślono, iż to dzięki zaangażowaniu Rodziców udało się w tak krótkim czasie wykonać ogromny zakres robót m.in.: we wszystkich salach pomalowano ściany, ułożono panele oraz terakotę w jednej szatni, odrestaurowano osłony na grzejniki oraz meble w dwóch salach, zmodernizowano system odpowietrzajacy układ ogrzewania,ponadto rodzice współfinansowali zakup dywanów, rolet oraz mebli.

4.Omówiono kwestię zgłaszania dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2014/2015.

4.1. Karty zgłoszeń do przedszkola na rok szkolny 2014/2015 wydawane będą w terminie od  01.03.2014r. do 31.03.2014r.  – przez wychowawców poszczególnych grup

4.2. Rodzice dzieci objętych obowiązkiem szkolnym mogą ubiegać się o  decyzję dyrektora szkoły o odroczeniu obowiązku szkolnego jeśli poradnia psychologiczno – pedagogiczna na ich prośbę wyda opinię o braku gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole

4.3. Poinformowano również o fakcie, iż nowelizacja prawa w tym zakresie pozwala na decydowanie przez rodziców o powrocie dziecka do przedszkola.

5. Poinformowano, iż od dnia dzisiejszego tj.  05.02.2014r. rusza strona inernetowa Przedszkola - tworzy sięPrzy okazji Dyrektor Przedszkola podziękowała Państwu Ewie i Krzysztofowi Derehajło,  dzięki którym strona jest współtworzona z nadzieją iż z każdym dniem będzie przybywało na niej coraz więcej informacji o Naszej Placówce. 

6.   Odbyły się spotkania grupowe z wychowawcami.

 Zdjęcie pamiatkowe- podziękowanie Rodzicom

Choinka przedszkolna

 

Strona główna

 

 

 

 

próba

cvcxv